Ogłoszenie budowlane w kategorii Alarmy domowe zamieszczone przez użytkownika Nexwell Engineering na serwisie www.budowlanki.pl. Zobacz szczegóły oferty Nexwell Engineering, Wrocław, przeglądaj zdjęcia (galeria), zobacz ceny i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą w celu otrzymania porady lub szczegółowego cennika. Możesz też zobaczyć ceny innych ofert z kategorii Alarmy domowe lub wrócić do strony głównej - darmowe ogłoszenia budowlane.
 


 
 
 

Nexwell Engineering, Wrocław

 
Data dodania:   2017-12-05
Miasto:   Wrocław
Cena:   do uzgodnienia
 
Smart home to współcześnie marzenie w pełni realne do realizowania. Systemy takie oferuje wiele przedsiębiorstw pojawiających się na naszym krajowym rynku. Taki produkt najlepiej jednakże zakupić od firmy z doświadczeniem.
System inteligentnych instalacji od Nexwell – Nexwell to cenione przedsiębiorstwo, które swoją działalność zaczęło już w ponad 10 lat temu. Od tamtej pory nieustająco rozwija się udoskonalając system inteligentnego domu. Marka została wielokroć doceniana i aktualnie kooperuje również z klientami z zagranicy w Austrii, Słowacji, z Niemiec jak również Federacji Rosyjskiej.
Sztampowy produkt Nexo – Marka Nexwell oferuje szereg systemów i produktów, z których można złożyć inteligentne instalacje. Całościowym systemem zaprojektowanym przez Nexwell jak i stale optymalizowanym jest software Nexo. Współcześnie jest to najbardziej rozbudowany system do inteligentnego domu dostępny na rynku. Nowoczesny produkt nie sprawił jednakże, iż Nexwell spoczął na laurach. Przedsiębiorstwo pracuje nad modernizacją, m.in.: systemy NexoTech dedykowanego dla odbiorców przemysłowych.
 
Imię / firma:   Nexwell Engineering
Strona WWW:   nexwell.eu/
Adres:   54-427 Wrocław ul. Duńska 13
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia i linki sponsorowane
 
 
 
 
 
reklama
 
reklama
 
reklama
 
reklama
 
 
 
Inteligentny Dom Rybnik - Smart Elektro Andrzej Musik, 147 dni temu
 
Iq Instal , 268 dni temu
 
 
Czy wiesz Przyłącze jedno czy trójfazowe w domu? Sprawdź to na SpytajFachowca.pl
 
     
Brak zdjęć.
 
 
«« powrót do listy ogłoszeń
Dodaj darmowe ogłoszenie budowlane
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
Polecane linki budowlane
 
inspireme.pl - Aranżacje kuchni, łazienek, salonów. Znajdź inspiracje lub dodaj własne zdjęcia
 
 
Podziel się opinią na temat serwisu budowlanki.pl
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   Mapa serwisu Copyright 2010-2018 © Budowlanki.pl
 
Tworzenie stron internetowych Lodz - Internet Age
 
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia