Ogłoszenie budowlane w kategorii Pozostałe zamieszczone przez użytkownika Bitner na serwisie www.budowlanki.pl. Zobacz szczegóły oferty Kable i przewody, Kraków, przeglądaj zdjęcia (galeria), zobacz ceny i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą w celu otrzymania porady lub szczegółowego cennika. Możesz też zobaczyć ceny innych ofert z kategorii Pozostałe lub wrócić do strony głównej - darmowe ogłoszenia budowlane.
 


 
 
 

Kable i przewody, Kraków

 
Data dodania:   2019-05-22
Miasto:   Kraków
Cena:   do uzgodnienia
 
Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. funkcjonują na polskim rynku od 1996 r. i produkują kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki zestaw produktów, a wśród nich kable sterownicze, komunikacyjne, bezpieczne, energetyczne, górnicze, estradowe, instrumentacyjne i morskie. Propozycję swoją adresują do wszystkich działających w branży energetycznej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, informatycznej oraz szeroko rozumianej automatyki przemysłowej.
W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o.o. na bieżąco przygotowywane są nowe rozwiązania, również te uwzględniające indywidualne zlecenia na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta. Sprawia to, że oferowane produkty są znacznie bardziej korzystne przy zachowaniu ich wysokiej jakości, dotrzymując norm środowiskowych i traktując priorytetowo organizację pracy.
Wykorzystując nowoczesny park maszynowy, wysokiej jakości materiały konstrukcyjne a jednocześnie zapewniając specjalistyczną obsługę oraz kompleksowe doradztwo techniczne potwierdzają, że są rzetelnym partnerem biznesowym.
Potwierdza to uzyskanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.
 
Imię / firma:   Bitner
Strona WWW:   bitner.com.pl
Adres:   brak
Telefon:  
Adres e-mail:  

Zobacz też dom i ogród w Krakowie
 
Zobacz podobne ogłoszenia i linki sponsorowane
 
 
 
 
 
reklama
 
reklama
 
reklama
 
reklama
 
 
 
Drewniane drzwi harmonijkowe na wymiar, 165 dni temu
 
Schody Rintal- PROMOCJA! OD 1000 zł W PREZENCIE NA ŚWIĘTA!, 180 dni temu
 
Producent Kabli - HELUKABEL, 192 dni temu
 
Kuchnie węglowe i piece kominkowe, 196 dni temu
 
Schody Rintal - listopadowe promocje , 200 dni temu
 
 
     
Brak zdjęć.
 
 
«« powrót do listy ogłoszeń
Dodaj darmowe ogłoszenie budowlane
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
Polecane linki budowlane
 
inspireme.pl - Aranżacje kuchni, łazienek, salonów. Znajdź inspiracje lub dodaj własne zdjęcia
 
 
Podziel się opinią na temat serwisu budowlanki.pl
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   Mapa serwisu Copyright 2010-2020 © Budowlanki.pl
 
Tworzenie stron internetowych Lodz - Internet Age
 
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia