Ogłoszenie budowlane w kategorii Hurtownie elektryczne zamieszczone przez użytkownika Grupa ASTAT na serwisie www.budowlanki.pl. Zobacz szczegóły oferty Dostawca Komponentów Automatyki Przemysłowej - Grupa ASTAT, Poznań, przeglądaj zdjęcia (galeria), zobacz ceny i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą w celu otrzymania porady lub szczegółowego cennika. Możesz też zobaczyć ceny innych ofert z kategorii Hurtownie elektryczne lub wrócić do strony głównej - darmowe ogłoszenia budowlane.
 


 
 
 

Dostawca Komponentów Automatyki Przemysłowej - Grupa ASTAT, Poznań

 
Data dodania:   2019-09-26
Miasto:   Poznań
Cena:   do uzgodnienia
 
Zajmujemy się dystrybucją innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań dla przemysłu oraz branży energetycznej. Nasza oferta jest kompleksowa. Znajdują się w niej wszystkie produkty z zakresu: automatyki przemysłowej i budynkowej, kompatybilności energetycznej EMC i systemów pomiarowych, miernictwa, jakości energii elektrycznej, zarządzania energetycznego, kabli i osprzętu kablowego, szaf i obudów dla przemysłu, taśm i klejów przemysłowych. Oferujemy Państwu wszystkie produkty z zakresu energetyki i automatyki w jednym miejscu. Dodatkowo dostępne są one w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu z oferowanych przez nas rozwiązań mogą skorzystać zarówno firmy duże, jak i małe.

 
Imię / firma:   Grupa ASTAT
Strona WWW:   www.astat.pl/
Adres:   Dąbrowskiego 441
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia i linki sponsorowane
 
 
 
 
 
reklama
 
reklama
 
reklama
 
reklama
 
 
 
 
Dostawca Komponentów Automatyki Przemysłowej - Grupa ASTAT, Poznań i okolice: cennik, galeria, oferta :Budowlanki.pl (38662)
Hurtownie elektryczne, Dostawca Komponentów Automatyki Przemysłowej - Grupa ASTAT
 
«« powrót do listy ogłoszeń
Dodaj darmowe ogłoszenie budowlane
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
Polecane linki budowlane
 
inspireme.pl - Aranżacje kuchni, łazienek, salonów. Znajdź inspiracje lub dodaj własne zdjęcia
 
 
Podziel się opinią na temat serwisu budowlanki.pl
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   Mapa serwisu Copyright 2010-2020 © Budowlanki.pl
 
Tworzenie stron internetowych Lodz - Internet Age
 
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia