Ogłoszenie budowlane w kategorii Konstrukcje stalowe zamieszczone przez użytkownika Hale Namiotowe Marcin Grzymała Krzysztof Grzymała s.c. na serwisie www.budowlanki.pl. Zobacz szczegóły oferty Hale namiotowe i stalowe Grzymała, Łomża, przeglądaj zdjęcia (galeria), zobacz ceny i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą w celu otrzymania porady lub szczegółowego cennika. Możesz też zobaczyć ceny innych ofert z kategorii Konstrukcje stalowe lub wrócić do strony głównej - darmowe ogłoszenia budowlane.
 


 
 
 

Hale namiotowe i stalowe Grzymała, Łomża

 
Data dodania:   2020-02-07
Miasto:   Łomża
Cena:   do uzgodnienia
 
“Hale namiotowe Grzymała” jest ogólnopolskim producentem hal namiotowych i stalowych z wysokiej jakości aluminium. W szczególności prężnie działamy na terenie Łomży, Białegostoku i Warszawy. Oferujemy Państwu hale przemysłowe do 30 metrów szerokości, zaś hale namiotowe o szerokości od 5 do 25 metrów i dowolnej długości z zachowaniem obowiązujących norm budowlanych. Stosowane przez nas poszycia dachowe oraz boczne posiadają atesty niepalności. Autorskie rozwiązania konstrukcyjno-montażowe pozwalają na bezproblematyczny oraz szybki montaż i demontaż namiotów, dzięki czemu oferowane przez nas hale charakteryzują się wysoką mobilnością przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości i trwałości. Budowę hal poprzedzamy wykonaniem szczegółowej dokumentacji technicznej. W tym miejscu należy dodać, że wstępny projekt hali możecie Państwo wykonać za pomocą konfiguratora dostępnego pod adresem: www.grzymala.eu/konfigurator.html. Nasze hale namiotowe, z racji nieskomplikowanego montażu oraz lekkiej konstrukcji, a także szerokiej gamie możliwości adaptacyjnych, stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Do każdego zadania powierzonego przez naszych Klientów podchodzimy indywidualnie z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów oraz świadczonych usług, a także o terminowość w realizacji kontraktów. Zapraszamy, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej jak wygląda budowa oferowanych przez nas hal namiotowych.
 
Imię / firma:   Hale Namiotowe Marcin Grzymała Krzysztof Grzymała s.c.
Strona WWW:   grzymala.eu
Adres:   Korytki 19
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia i linki sponsorowane
 
 
 
 
 
reklama
 
reklama
 
reklama
 
reklama
 
 
 
Frezowane cnc, 180 dni temu
 
Konstrukcje stalowe, 423 dni temu
 
BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE – hale, magazyny, przechowalnie, place, budynki, obiekty HERTOS , 497 dni temu
 
 
Hale namiotowe i stalowe Grzymała, Łomża i okolice: cennik, galeria, oferta :Budowlanki.pl (38924)
Konstrukcje stalowe, Hale namiotowe i stalowe Grzymała
 
«« powrót do listy ogłoszeń
Dodaj darmowe ogłoszenie budowlane
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
Polecane linki budowlane
 
inspireme.pl - Aranżacje kuchni, łazienek, salonów. Znajdź inspiracje lub dodaj własne zdjęcia
 
 
Podziel się opinią na temat serwisu budowlanki.pl
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   Mapa serwisu Copyright 2010-2020 © Budowlanki.pl
 
Tworzenie stron internetowych Lodz - Internet Age
 
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia