Ogłoszenie budowlane w kategorii Klimatyzacja zamieszczone przez użytkownika SWAN-KLIM na serwisie www.budowlanki.pl. Zobacz szczegóły oferty Montaż klimatyzacji, Wrocław, przeglądaj zdjęcia (galeria), zobacz ceny i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą w celu otrzymania porady lub szczegółowego cennika. Możesz też zobaczyć ceny innych ofert z kategorii Klimatyzacja lub wrócić do strony głównej - darmowe ogłoszenia budowlane.
 


 
 
 

Montaż klimatyzacji, Wrocław

 
Data dodania:   2019-11-23
Miasto:   Wrocław
Cena:   do uzgodnienia
 
Możemy znaleźć wiele czynników, decydujących o komforcie naszego życia. Do najważniejszych z nich możemy zaliczyć nasze warunki mieszkaniowe. Te ulegają znacznej poprawie, gdy w naszym domu czy mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja. Dzięki temu zyskamy przyjazny mikroklimat wnętrza w czasie upałów i duchoty.

Jednak utrzymywanie właściwej temperatury to nie jedyna funkcja czy też zaleta klimatyzacji. Dzięki klimatyzacji powietrze jest mniej wilgotne, co szczególnie ważnym jest podczas parnej pogody. Klimatyzacja to też oczyszczanie powietrze we wnętrzach z pyłów. Gdy zastosujemy odpowiednie filtry, to usuniemy także zarodniki grzybów i pleśni, roztocza a nawet niektóre bakterie. Klimatyzacja eliminuje także nieprzyjemne zapachy.

Właśnie klimatyzacja to specjalność firmy Swan-Klim. Swan-Klim ma w ofercie nie tylko instalacje w domach czy mieszkaniach prywatnych, ale także instalacje przemysłowe. Oczywistym jest, że Swan-Klim nie poprzestaje jedynie na montażu klimatyzacji. Zajmuje się także projektowaniem. Firma wykonuje projekty nie tylko instalacji klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych, lecz także projekty instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, chłodniczych i wielu innych.

Wykonawstwo obejmuje dostarczenie i instalację urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych w dowolnych obiektach. Do wyboru klient posiada urządzenia czołowych marek, dodatkowo w konkurencyjnych cenach. Firma gwarantuje oczywiście także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. przeprowadza również pomiary, regulacje i analizy techniczne instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Zajmuje się również nadzorem inwestorskim.
 
Imię / firma:   SWAN-KLIM
Strona WWW:   klimatyzacjawroclaw.pl/
Adres:   ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia i linki sponsorowane
 
 
 
 
 
reklama
 
reklama
 
reklama
 
reklama
 
 
 
Klimatyzacja, 46 dni temu
 
Montaż klimatyzacji, 127 dni temu
 
Klimatyzacja, 240 dni temu
 
Klimatyzacja do domu, 355 dni temu
 
Klimatyzacja ścienna, 465 dni temu
 
 
Montaż klimatyzacji, Wrocław i okolice: cennik, galeria, oferta :Budowlanki.pl (38818)
Klimatyzacja, Montaż klimatyzacji
 
«« powrót do listy ogłoszeń
Dodaj darmowe ogłoszenie budowlane
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 
Polecane linki budowlane
 
inspireme.pl - Aranżacje kuchni, łazienek, salonów. Znajdź inspiracje lub dodaj własne zdjęcia
 
 
Podziel się opinią na temat serwisu budowlanki.pl
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Partnerzy   |   Mapa serwisu Copyright 2010-2021 © Budowlanki.pl
 
Tworzenie stron internetowych Lodz - Internet Age
 
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia